НОВИНИ

Adidas видалила зі свого сайту продукцію з символікою CРСР

Зазначається, що спортивні товари із сучасною символікою РФ залишилися.
Німецька компанія Adidas видалила зі свого сайту колекцію спортивного одягу із зображенням герба Радянського Союзу і написами USSR (СРСР).
 
 
Так, при пошуковому запиті по сайту виробника продукція з радянською символікою більше не видається.
 
 
 
 
 
Водночас спортивні товари із сучасною символікою РФ  залишилися.
 
 
 
 
Зокрема, у компанії відреагували на скандал щодо колекції із радянською символікою, яка спричинила міжнародний скандал.

 

"Ми взяли до уваги повідомлення про опис продукту та зробимо певні висновки", - підкреслили у компанії.

 
 
Нагадаємо, 2 лютого міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що німецькі компанії Volkswagen та Adidas понесуть відповідальність за незаконну діяльність в анексованому Росією Криму. За його словами, кожна спроба обійти санкції, введені проти Росії у зв'язку з анексією Криму, повинна каратися відповідно до закону.
 
 
Як повідомлялося, 12 січня Головне управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим повідомило про слідчі дії в рамках кримінального провадження про можливу роботу німецьких компаній DHL Express, Adidas, Puma на анексованому півострові. У свою чергу, німецькі концерни Volkswagen та Adidas заявили, що дотримуються санкцій та відкинули звинувачення України щодо роботи своїх рітейлерів в окупованому Криму. 
 
 
Раніше Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб зафіксувало незаконну діяльність низки німецьких компаній в окупованому Криму. Зазначається, що робота відповідних компаній на окупованому півострові суперечить політиці невизнання та порушує встановлені Євросоюзом санкцій проти РФ. Так, на російських сайтах компаній DHL Express, Adidas AG та Puma SE вказано адреси офіційних представництв або офіційних магазинів в Криму.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.