У 2010 році актор Джордж Клуні допоміг заснувати проект Satellite Sentinel, який відстежував порушення прав людини у Південному Судані. Недавно він відвідав Судан, щоб зафіксувати насильство в нубійських горах, де уряд Судану блокує гуманітарну допомогу в рамках кампанії проти сепаратистів. Повернувшись, Клуні виступив перед Конгресом та спілкувався з президентом Бараком Обамою й держсекретарем Гілларі Клінтон. 16 березня Клуні та його батька заарештували а участь в акції протесту перед суданським посольством у Вашингтоні.
Зірка «Готелю Руанда» Дон Чідл протягом багатьох років пов'язаний з проектом Enough Project, який працює на підвищення обізнаності людей з питаннями злочинів проти людяності, зокрема, в регіоні Дарфур в Судані. Чідл відвідав Дарфур в 2005 році і заявив, що цей досвід «зробив неможливим повернення до комфортного життя та користування усіма пільгами…, а також зробив неможливою бездіяльність». У 2007 році Чідл став співавтором книги «Не під нашим наглядом: місія припинення геноциду в Дарфурі і поза нею». Разом з Клуні Чідл був відвертим прихильником незалежності Південного Судану.
Бен Аффлек, починаючи з 2007 року, кілька разів побував у неспокійному районі східної частини Демократичної Республіки Конго (ДРК), щоб зібрати гроші на боротьбу з бідністю в регіоні та на підвищення поінформованості про насильство, що триває. У 2011 році він привіз з собою в країну дружину американського парламентаря Сінді Маккейн і співзасновника Microsoft Пола Аллена. У 2010 році Аффлек заснував свою власну неурядову організацію «Ініціатива Східного Конго». Організація має на меті збір коштів на побудову громадянського суспільства в регіоні.
Актор також виступав перед Конгресом стосовно питання дітей-солдатів і сексуального насильства в регіоні і закликав адміністрацію Обами призначити спеціального посланника в ДРК.
Анджеліна Джолі заявляє, що її інтерес до гуманітарної роботи вперше пробудився в 2000 році, коли вона їздила до Камбоджі для зйомок фільму «Розкрадачки гробниць». Наступного року її було призначено послом доброї волі ООН у справах біженців. Джолі також є членом Ради з міжнародних відносин, організації, яку вона використовує для підвищення занепокоєння питанням жінок у війні. Але пропаганда Джолі була головним чином зосереджена на впливі війни на дітей. З чоловіком Бредом Піттом, Джолі усиновила дітей з Камбоджі, В'єтнаму та Ефіопії.
Королева ток-шоу Опра Уїнфрі у свою чергу заснувала школу для молодих жінок у Південній Африці вартістю $40 млн. Але школу з самого заснування роздирають протиріччя. По-перше, багато хто наголошує, що гроші Уїнфрі могли б допомогти більшій кількості дітей, якщо вона б не наполягала на таких зручностях, як студія йоги, салон краси. Іншими скандалами в школі стали сексуальне звинувачення проти однієї з її виховательок.
Уїнфрі також підтримувала програму організації Invisible Children's Stop Kony (яка має на меті знайти і зупинити голову Армії спротиву Господа Джозефа Коні, котрий хоче створити в Уганді теократичну державу, яка б засновувалась на Біблії та десяти заповідях) та запрошувала її засновників до свого шоу.
Ірландський рокер Боно став втіленням віртуальної активності шоу-бізнесу та у 2011 році був названий виданням National Journal найбільш політично ефективною знаменитістю всіх часів і народів. Найбільша його активність зосередилась на питаннях полегшення боргового тягаря країн третього світу та іноземної допомоги Африці. У 2002 році Боно підтримав Джорджа Буша, коли той оголосив про збільшення допомоги Африці до $5 млрд. У 2006 році він допоміг організувати кампанію Product Red, за якої такі фірми як Apple і Gap продавали червоні товари, щоб зібрати гроші для боротьби зі СНІДом. Боно також співпрацював з християнськими євангельськими групами в гуманітарних проектах і був доповідачем на одному зі сніданків Буша.
Наталі Портман вперше взяла участь у мікрофінансуванні (наданні малих кредитів для країн, що розвиваються, як правило, для жінок) на останньому році навчання в Гарвардському університеті. Портман стала послом доброї волі від організації мікрофінансування FINCA і співголовою кампанії Village Banking разом з королевою Йорданії Ранією. Вона також відвідала низку університетів, щоб сприяти просуванню мікрофінансування.
Актори Крістен Белл та Раян Гослінг є учасниками вже згадуваної голосної кампанії Stop Kony 2012. Белл є однією з найбільш відданих знаменитостей-представників групи і лобіювала її в Конгресі від свого імені. А те, як швидко заклики групи поширились на Twitter, демонструє високий рівень її впливу в соціальних ЗМІ.
Зі свого боку Гослінг побував в Уганді, Конго та в Дарфурі та виступав від імені громадської організації InvisibleChildrenта Enough Project. Але його зусилля з просування кіно та сценарію документального фільму про дітей-солдатів та табір для біженців в Дарфурі були менш успішними, ніж його кар’єра в Голлівуді.
Актор і активіст Денні Гловер служив послом доброї волі Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй і ЮНІСЕФ і є головою пропагандистської групи TransAfrica Forum.
Гловер заявив про суперечність дій США на зустрічі з президентом Венесуели Уго Чавесом, а також розкритикував Світовий банк та МВФ. «Я думаю, що Світовий банк треба або скасувати або замінити», – заявив Гловер в інтерв’ю щодо антиглобалістського фільму Bamako. У 2011 році Гловер виступив у ролі державного діяча, коли поїхав до Південної Африки, щоб супроводжувати президента Гаїті у вигнанні Жан-Бертрана Арістіда назад на батьківщину.
Мадонна у 2006 році заснувала фонд Raising Malawi, який спрямований на забезпечення освіти та допомогу дітям Малаві. Фонд був підданий критиці за розбазарювання мільйонів доларів пожертвувань на школу, яку так і не було побудовано, і в намаганні виселити людей з їх будинків, щоб побудувати цю школу. Уряд країни відмовився працювати зі співачкою щодо останнього плану будівництва, а прес-секретар уряду заявила: «Нам зараз здається, що це все робиться для просування її світового образу, а не в наших інтересах». Крім того, була її тривала судова тяжба з одним з батьків місцевої дитини, яку вона хотіла усиновити.