Тюремники заявляють, що Павличенко-молодший подряпав собі шию

21 Вересня 2013, 14:59

За даними ДПтСУ, 16 вересня Павличенко був переведений до Диканівської виправної колонії (№12) для подальшого відбування покарання.

«По прибуттю до проведення співробітниками установи його повного особистого обшуку Павліченко, скориставшись прихованим в ротовій порожнині лезом від одноразової бритви, наніс собі незначні подряпини на шиї. До того ж, засуджений поводив себе дуже нервово та неадекватно», – зазначили у відомстві.

Тюремники підкреслили, що Павличенку негайно було надано медичну допомогу в медичній частині установи, після чого «проведено роз’яснювальні профілактичні бесіди керівництвом установи, територіального управління та представниками прокуратури Червонозаводського району міста Харкова».

«Як пояснив сам Павліченко, він це зробив тому що його направили відбувати покарання до іншої області», – йдеться в повідомленні ДПтСУ.

Інформацію за даним фактом зареєстровано в Книзі обліку інформації про події. Матеріали за фактом події було внесено 16 вересня 2013 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

«На теперішній час стан здоров’я засудженого Павліченка задовільний, він шкодує про свою поведінку того дня. Постійно з ним спілкуються відповідальні співробітники, зокрема, психологи установи та територіального управління», – підсумували в ДПтСУ.

Водночас, інформацію про можливе побиття Павличенка прес-служба ДПтС не коментує.

Нагадаємо, раніше ЗМІ з посиланням на свободівця Ігоря Швайку повідомили, що Сергій Павличенко був жорстоко побитий після етапування до Харківської виправної колонії № 12. зазначалося, що після цього він намагався порізати собі вени.

Як відомо, 2 жовтня 2012 року Голосіївський районний суд у Києві засудив Дмитра Павличенка до довічного ув’язнення, а його сина Сергія Павличенка до 13 років позбавлення волі за вбивство судді Сергія Зубкова, який був убитий 21 березня 2011 року в під’їзді свого будинку в Києві.

Самі засуджені своєї провини не визнають. Низка правозахисників вказують на те, що суд так і не довів причетність до вбивства саме Дмитра і Сергія Павличенків.

14 січня Апеляційний суд Києва вирішив провести часткове судове слідство в рамках розгляду скарги на вирок Павличенкам. У своїй скарзі на вирок Павличенки просили генерального прокурора Віктора Пшонку порушити кримінальну справу проти слідчого столичної прокуратури, який, за їхнім твердженням, сфальсифікував матеріали допиту одного з основних свідків.

1 серпня Апеляційний суд Києва постановив залишити без змін вирок Дмитру та Сергію Павличенкам, яких засудили за вбивство судді до довічного ув’язнення та 13 років позбавлення волі відповідно. Павличенки подали касацію до Вищого спецсуду.

96