НОВИНИ

Суд призначив додаткову експертизу у справі Павличенків і взяв перерву до літа

Колегія Апеляційного суду Києва призначила додатково дактилоскопічну експертизу відбитків пальців Дмитра та Сергія Павличенків в рамках розгляду їхньої скарги на вирок за вбивство судді Сергія Зубкова. Відповідну ухвалу судом було прийнято сьогодні.

«Колегія суддів вважає за необхідне проведення додаткової судово-медичної експертизи», - зазначається в ухвалі.

При цьому суд прийняв рішення зробити у судовому засіданні перерву до 11.00 5 червня.

Нагадаємо, Голосіївський районний суд у Києві 2 жовтня 2012 року засудив Дмитра Павличенка до довічного ув’язнення, а його сина Сергія Павличенка до 13 років позбавлення волі за вбивство судді. Сергій Зубков був убитий 21 березня 2011 року в під’їзді свого будинку в Києві.

Самі засуджені своєї провини не визнають. Низка правозахисників вказують на те, що суд так і не довів причетність до вбивства саме Дмитра і Сергія Павличенків.

14 січня Апеляційний суд Києва вирішив провести часткове судове слідство в рамках розгляду скарги на вирок Павличенкам. У своїй скарзі на вирок Павличенки просять генерального прокурора Віктора Пшонку порушити кримінальну справу проти слідчого столичної прокуратури, який, за їхнім твердженням, сфальсифікував матеріали допиту одного з основних свідків.

По всій Україні проходять акції на підтримку батька і сина Павличенків. Громадськість переконана, що вони не причетні до вбивства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.