Тюремники розповіли, що коли до Тимошенко приходить лікар, відеокамери занавішують

22 Травня 2012, 15:02

«При відвідуванні лікарями Ю.Тимошенко для проведення їй будь-яких оглядів відеозйомка в палаті не ведеться – відеокамери на цей час занавішуються», – сказано у повідомленні.

Відомство наголошує, що це фіксується у відповідних щоденних актах за підписами співробітників пенітенціарної служби та лікарів.

«Окремо і вчергове ДПтС України повідомляє, що у приміщеннях лікарні, де Ю.Тимошенко проводяться медичні процедури, ніяких відеокамер (у тому числі і прихованих) не встановлювалось та, відповідно, відеоспостереження не ведеться», – зазначили у пенітенціарній службі.

Крім того, відомство наголошує, що «безпосередньо охорону Тимошенко в медичній палаті здійснюють співробітниці (жінки) виправної колонії».

Нагадаємо, напередодні, 21 травня, захисник Тимошенко Сергій Власенко знову заявив, що в палаті та кімнатах для маніпуляцій є камери відеоспостереження, Тимошенко обмежують у спілкуванні із захисниками, і її продовжують охороняти особи чоловічої статі, які не мають на це право відповідно до закону.

Нагадаємо, Тимошенко перевезли з Качанівської колонії в ЦКЛ «Укрзалізниці» в Харкові 9 травня.

Напередодні до Харкова для лікування Тимошенко приїхала новий лікар клініки "Шаріте" Аннетт Райхсхауер. Вона змінила свого колегу Лутца Хармса.