Тітушки вбили журналіста газети “Вести”

19 Лютого 2014, 06:17

«Помер від вогнепального поранення в живіт журналіст газети «Вести» В’ячеслав Веремій. Тітушки на Володимирській. Їхав у авто», – написав його колега Анатолій Велімовський.

Фото зі сторінки Веремія у Facebook

На сайті газети «Вести» також повідомляється, що у середу пізно ввечері, в Києві, на перехресті Володимирської та Великої Житомирської, навпроти ресторану "Чорне порося " невідомі чоловіки з бітами і зброєю, в касках, камуфляжі і чорних масках напали на Веремія, який повертався на таксі разом із ІТ-спеціалістом Олексієм Лимаренком. Коли автомобіль зупинився на світлофорі, невідомі почали розгойдувати авто і закидати його "коктейлями Молотова".

Таксиста і пасажирів таксі витягли з авто і жорстоко побили. Водій отримав серйозну травму ноги. Лимаренку спотворили обличчя, а Веремій отримав кульове поранення в груди. Журналіст перебував у реанімації лікарні швидкої допомоги.

Газета «Вести» зазначає, що журналіст щойно вийшов на роботу після тривалого лікарняного. Місяць тому,  20 січня, під час штурму на Грушевського Веремій отримав травму ока – він частково втратив зір. Раніше журналіст працював у "Газеті по-київськи". У нього залишився чотирирічний син. 

Нагадаємо, що на розі Великої Житомирської та Володимирської постраждав журналіст «Українського тижня» Олександр Михельсон. Тітушки розбили йому голову. 

Крім того, стало відомо, що саме на вулиці Велика Житомирська тітушки розстріляли двох мітингувальників

Зазначимо також, що активісти знайшли на розі Великої Житомирської та Володимирської велику кількість гільз від автомату Калашникова і візитку кореспондента газети «Вести».