НОВИНИ

  ▪   Ольга Ворожбит

Тітушки побили журналіста "Українського тижня"

На розі Великої Житомирської та Володимирської постраждав журналіст «Українського тижня» Олександр Михельсон.

Він був на виконанні редакційного завдання. Коли показав посвідчення тітушкам, вони повалили його на землю і почали бити.

«Повалили на асфальт і били ногами. У мене розсічена шкіра голови і велика крововтрата. Також є садно на коліні», - розповів Михельсон.

За його словами, тітушки вимагали, щоб він віддав їм телефон, бо вирішили, що він щось ним записував. Журналіст не бачив, хто саме його бив, однак запевняє, що це були люди, які перед цим стояли на ганку управління МВС.

«Першу допомогу мені надали волонтери медичної служби Майдану, яких я випадково зустрів на Володимирській. Вони запропонували мені пройти до Михайлівського собору, але коли я побачив, що там є люди із серйознішими пораненнями, то вирішив не чекати своєї черги і поїхав додому. Причому, мене довіз таксист, який, побачивши мою забинтовану голову, сказав, що поранених возить безкоштовно», - розповів Михельсон.

Він також зазначив, що крім телефона тітушки також забрали у нього редакційне посвідчення. 

Нагадаємо, що біля будівлі головного управління МВС у місті Києві час від часу лунають вибухи світло-шумових гранат. Як повідомляв кореспондент Тиждень.ua, тітушки намагаються спровокувати штурм будівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.