Тітушку видали посвідчення журналіста

18 Листопада 2013, 10:11

«У Тітушка вже є посвідчення однієї з телестудій. У 2014-му ми зможемо побачити його на екранах як ведучого відразу двох програм – спортивної та соціальної спрямованості», – сказала Шкода.

За її словами, зараз йдуть переговори з телеканалами.

«Вадим зараз живе в Білій Церкві – навчається і тренується . Працювати над проектами почне в січні», – говорить адвокат.

Нагадаємо, сьогодні Шевченківський районний суд міста Києва затвердив мирову угоду і засудив Вадима Тітушкадо двох років умовного засудження за хуліганські дії, вчинені щодо журналістів 18 травня на мітингу опозиції. Інші обвинувачені Сергій Приходько і Михайло Пшук засуджені до 1,5 років умовного засудження .

Також суддя постановила стягнути із засуджених на користь постраждалої журналістки Ольги Сніцарчук майнову шкоду у розмірі 707 грн 20 коп, а в інтересах постраждалого фотокореспондента Владислава Соделя – 1 тис. 613 грн .

Крім того , за рішенням суду Тітушко повинен виплатити обом потерпілим по 11 тис. грн компенсації за моральну шкоду , а Пшук та Приходько солідарно – по 4 тис. грн.

28 серпня Вадим Тітушко, Михайло Пшук і Сергій Приходько уклали мирову угоду з потерпілими Ольгою Сніцарчук і Владом Соделем.

Позначки: