Тіло Каддафі виставили на огляд у колишньому м’ясному цеху

22 Жовтня 2011, 14:29

Там же лежить тіло сина лівійського лідера Мутассіма Каддафі, який також був убитий 20 жовтня. Подивитися на поваленого ворога прийшли також нові керівники Лівії, включаючи виконувача обов'язки прем'єр-міністра Махмуда Джібріля.

Міністр нафтової промисловості Алі Тархун заявив агентству Reuters, що найближчим часом тіло Каддафі не віддадуть для поховання. "Я сказав їм, щоб потримали його в морозилці кілька днів. Нехай всі переконаються, що мертвий", – заявив міністр.

Поки що не зрозуміло, де буде похований Каддафі: у Місраті чи у своєму рідному місті Сірті, або ж десь ще.

Раніше офіційні особи з Національної перехідної ради заявляли, що поховання відбудеться у таємному місці, щоб не перетворювати могилу Каддафі на місце паломництва. Висловлювалося навіть припущення про те, щоб скинути його тіло в море, як це було зроблено з лідером Аль-Каїди Усамою бін Ладеном.

Тим часом лівійська влада відчуває тиск з боку міжнародного співтовариства, що вимагає надати вичерпний звіт про справжні обставини загибелі екс-лідера країни полковника Муаммара Каддафі. За даними ЗМІ, Каддафі був живий, коли його захопили в полон.