Тягнибок сумнівається в ідеї Тимошенко

24 Грудня 2011, 15:14

«Я не знаю, чи реально взагалі на сьогодні говорити про створення єдиного списку на базі однієї нейтральної партії. Але це питання ми будемо обговорювати на засіданні «Комітету опору диктатурі», – заявив він.

Зі слів Тягнибока, 25 грудня пройде засідання цього комітету, на якому буде обговорюватися лист колишнього прем'єр-міністра, лідера партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Юлії Тимошенко із закликом до опозиціонерів сформувати єдиний список.

Разом з цим лідер «Свободи» зазначив, що першочерговим на даному етапі для опозиційних сил повинне стати узгодження ідеологічної платформи майбутньої парламентської більшості.

«Ну а всі такі технічні питання, як висування єдиних кандидатів у мажоритарних округах, як ми технічно будемо проводити виборчу кампанію, – це важливо, але я думаю, що поки не час для цього», – додав він.

Коментуючи ініціативу Тимошенко про те, щоб опозиційний список очолила Ліна Костенко, Тягнибок засумнівався, що поетеса погодиться займатися політикою.

Нагадаємо, Тимошенко закликає лідерів опозиційних сил сформувати єдиний виборчий список для участі у виборах Ради в 2012 році.

Закон про вибори Ради набув чинності 10 грудня.

Документ увів змішану систему виборів парламенту: 50% депутатів будуть обиратися за списками партій і 50% – у мажоритарних округах.

Виборчий бар'єр для партій – 5%.