The Economist: Путін все менше довіряє своїм радникам

Акценти
30 Листопада 2012, 12:43

«Найбільшою проблемою є ізоляція Путіна. Його заява канцлеру Німеччини Ангелі Меркель, що члени Pussy Riot повісили опудало єврея в 2008 році була дивною і неточною (насправді, група протестувала проти антисемітизму): або він вводив її в оману, або він сам був введений в оману. Путін провів більше десяти років при владі, і, за словами головного редактора ліберальної New Times Євгенії Альбац, здобув «типовий синдром старіючого генерального секретаря», – пише видання.

«У порівнянні з ранніми роками правління, коли він спирався на економічних радників таких як Герман Греф і Олексій Кудрін, Путін має менше довіри до тих, хто його оточує, і більше впевненості у власних судженнях. Після важкого року, він вважає, що «зобов'язаний своїм становищем важко вибореній перемозі на виборах, на відміну від своїх колег, які не мають мандату довіри від виборців»,  – говорить Сєргєй Гурієв з Російської економічної школи.

Як каже колишній радник Путіна,  він «думає, що розуміє ситуацію, але насправді вона може бути йому абсолютно незрозумілою», – відмічає The Economist.

Позначки:
94