«Високі рейтинги і більшість у парламенті передбачають, що його (Іванішвілі – Ред.) позиція в Грузії є безпечною. В той же час міжнародна преса схильна зображати мільярдера чиновником, який не розуміє демократію і прагне знищувати своїх ворогів. Тоді як політичне співжиття між «Грузинською мрією» і Єдиним національним рухом не працює, страждає імідж країни за кордоном», – пише видання.
«Своїми театральними нападками Саакашвілі не полишає Іванішвілі у спокої. З моменту приходу до влади, його уряд зробив ряд неправильних кроків, на які вказали деякі грузинські громадські організації. Процес з визначення «політичних в’язнів у парламенті» без систематичного розгляду кожної справи був занадто поспішним. Нездатність запобігти залякуванню посадовців місцевих урядів лояльних до ЄНР стала іншою чорною міткою. Ця бездіяльність у поєднанні з піком переслідування колишніх чиновників ЄНР в Тбілісі викликали стурбованість з приводу виборчого правосуддя», – йдеться в статті.
«Незграбна природа урядової коаліції, яка поєднується доступом до влади, ресурсами і ненавистю до Саакашвілі, сприяє подальшій непевності. Переконливе бачення того, як Іванішвілі планує спираючись на кращу частину спадщини ЄНР будувати країну, а не лише виправляти крайнощі, привітали б як вдома, так і закордоном», – додає The Economist.
Читайте також: Політичний реванш по-грузинськи. Сто днів команди Бідзіни Іванішвілі