Терористи “засудили” відомого вченого-релігієзнавця до 2 років і 8 місяців позбавлення волі

3 Травня 2017, 20:20

Так званий військовий трибунал "ДНР" засудив українського вченого Ігоря Козловського до 2 років та 8 місяців позбавлення волі. Про це повідомив син відомого ученого Олександр Козловський у Facebook. 

 «Ані вік Ігоря Козловського, ані син-інвалід, що перебуває у нього під опікою, не стали пом'якшуючими обставинами для суду. Так званий суд аргументував свою позицію тим, що Ігор Козловський – особливо неблагонадійний громадянин, оскільки контактував із низкою заборонених в «ДНР» організацій, зокрема, членами партії «Свобода» в 2014 році», – йдеться у повідомленні.

«Залишається сподіватися тільки на широку громадську підтримку та ефективні дії української влади і міжнародних організацій в процесі звільнення Ігоря Козловського», – зазначив його син.

Нагадаємо, наприкінці січня 2016 року стало відомо, що терористи «ДНР» схопили і утримують у себе відомого вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського.

Козловський — український вчений і громадський діяч, кандидат історичних наук, президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків, керівник Донецького обласного відділення Української асоціації релігієзнавців, президент Донецької обласної громадської організації «Центр Діскавері», керівник Міжнародного центру християнсько-мусульманського діалогу та співробітництва.