НОВИНИ

Терористи «ДНР» захопили відомого вченого-релігієзнавця

«Силові структури «ДНР» посилили пошуки ворогів «республіки» після недавнього підриву невідомими пам'ятника Лєніну на центральній площі Донецька.

Терористи «ДНР» в окупованому Донецьку схопили і вже кілька днів утримують у себе відомого вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського. Цей факт підтвердили знайомі та друзі вченого, які наразі перебувають в Донецьку.

За їх словами, Козловський залишався і не виїжджав з Донецька у зв'язку з тим, що доглядав за хворим сином. А приводом для затримання вченого, на думку співрозмовників кореспондента, стало те, що «силові структури «ДНР» посилили пошуки ворогів «республіки» після недавнього підриву невідомими пам'ятника Лєніну на центральній площі Донецька».

Друзі вченого розповіли, що до Козловського додому в середу увірвалися «силовики «ДНР», забрали техніку, комп'ютер, вилучили документи, в тому числі і на квартиру, і відвезли його в невідомому напрямку.

«Поки ніяких звісток про нього немає. Причина його затримання нам теж невідома. І як і раніше залишаються побоювання за його життя», - кажуть друзі Козловського.

Вони нагадали, що Ігор Козловський - це український вчений і громадський діяч, кандидат історичних наук, президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків, керівник Донецького обласного відділення Української асоціації релігієзнавців, президент Донецької обласної громадської організації «Центр Діскавері», керівник Міжнародного центру християнсько-мусульманського діалогу та співробітництва. 

Як повідомлялося, у ніч на 27 січня в окупованому Донецьку невідомі підірвали пам'ятник Лєніну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.