Тарас Чубай: Війна в Україні почалася не чотири роки тому, а тривала завжди

1 Листопада 2018, 13:00

В Україні війна почалася не чотири роки тому, вона тривала завжди, зараз довести відповідну справу до перемоги – наша національна ідея. Про це в інтерв'ю Тижню заявив лідер гурту "Плач Єремії" Тарас Чубай.

 

"Треба сказати, що війна в нас почалася не чотири роки тому, а тривала завжди. Багато людей збагнуло це тільки тепер, коли полетіли ракети й розірвалися снаряди. Тоді до них дійшло, що в нас таки війна. А іншого стану з північним сусідом ніколи й не було. Сьогодні цей стан нарешті відчули всі. Кожна людина, яка пов’язує себе з Україною, завжди вела ту війну. І, власне, саме нам доведеться довести цю справу до перемоги. Сьогодні це наша національна ідея", – наголосив він.

 

Чубай також зазначив, що йдеться не лише про фактичне знищення ворога, але й про роботу над собою.

 

"Мова не тільки про фактичне знищення ворога, що підступно напав. Річ також у вичавлюванні із себе того совка, і робити це доведеться не по краплі, а цілими відрами. Тому мова ще й про роботу над собою. Ця велика борня, і важко сказати, що буде тоді, коли вона закінчиться. Цінний теперішній момент, бо війна нас розбудила, у свій жорстокий спосіб пояснила, ким ми є і в чому полягає наше завдання", – підкреслив лідер гурту "Плач Єремії".

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»