Табачник допоміг брату приватизувати низку споруд Міносвіти у центрі Києва

1 Грудня 2014, 16:00

Низку споруд, які належали Міносвіти приватизував рідний брат голови освітянського відомства Дмитра Табачника, коли останній перебував на посаді міністра. Про це повідомили на прес-конференції, присвяченій антикорупційній діяльності Міносвіти та науки.

"Зокрема, за допомогою злочинної схеми були відчужені приміщення по вулиці Сагайдачного, 37 (приміщення Інституту інноваційних технологій і змісту освіти) і по бульвару Шевченка, 27А (приміщення Держінспекції навчальних закладів). Спочатку приміщення були передані на баланс держпідприємства Міносвіти, потім здані в оренду підконтрольним фірмам брата екс-міністра Дмитра Табачника, а далі – приватизовані", – повідомили під час прес-конференції.

Нагадаємо, що торік фахівці знайшли у підручниках, схвалених Міністерством освіти та науки, численні орфографічні, пунктуаційні, граматичні, стилістичні, логічні, а також технічні помилки. Зокрема тернопільські педагоги знайшли 153 помилки і неточності на 149 сторінках підручника із математики для 1-го класу. Тогочасний очільник відомства Табачник факт помилок заперечував.