Ситник розповів, скільки потрібно часу для запуску Антикорупційного суду

11 Червня 2018, 16:36

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник повідомив, що для запуску Вищого антикорупційного суду достатньо півроку. Про це він сказав під час брифінгу у понеділок, 11 червня, передає "Укрінформ".

 

Відповідаючи на питання, коли перші справи будуть передані до Антикорупційного суду, він зазначив, що "для того, щоб передавати справи у Вищий антикорупційний суд, його потрібно створити".

 

"І актуальне питання не день передачі справ до цього суду, а день запуску роботи цього суду… Моя думка така, що два абсолютно незалежні один від одного етапи – етап прийняття закону, він уже важкий був для нашої політичної еліти, як ми бачили, а другий етап ще більш відповідальний – це створення цього антикорупційного суду як незалежної антикорупційної інституції", –  додав Ситник.

 

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко в понеділок, 11 червня, підписав закон "Про Вищий антикорупційний суд".

 

 9 червня голова Верховної ради Андрій Парубій підписав закон про Вищий антикорупційний суд. 

 

10 червня до адміністрації президента України Петра Порошенка надійшов закон України "Про Вищий антикорупційний суд". 

 

Нагадаємо, 7 червня Верховна Рада України у другому читанні підтримала президентський законопроект №7440 Про Вищий антикорупційний суд. За дане рішення проголосували 317 народних депутатів зі 226 необхідних.