НОВИНИ

Закон України "Про Вищий антикорупційний суд" надійшов до адміністрації президента

Варто зазначити, що документ готується до підписання президентом.

В неділю, 10 червня, до адміністрації президента (АП) України Петра Порошенка надійшов закон України "Про Вищий антикорупційний суд". Про це повідомляє прес-служба АП.

 

Зазначається, що документ готується до підписання президентом.

 

Закон про антикорупцібув ініційований главою держави та підтриманий 315 депутатами Верховної ради 7 червня.

 

Нагадаємо, голова Верховної ради Андрій Парубій в ході виступу на міжпарламентській конференції "Грузія-Молдова-Україна" підписав закон про Вищий антикорупційний суд. 

 

"Дуже символічно, що напередодні нашої конференції відбувся важливий етап для України - це прийняття закону "Про Вищий антикорупційний суд". Ще кілька тижнів тому, мало хто вірив, що це може статися. Я хочу скористатися нагодою, щоб урочисто підписати закон як важливий крок для України на шляху реформування", - заявив Парубій.

 

За його словами, представники Світового банку сумнівалися в тому, що закон буде прийнятий.

 

"Кілька тижнів тому я зустрічався з представниками Світового банку. Коли вони дізналися скільки поправок одержав закон, то не дуже вірили, що ми зможемо прийняти. Було багато скептиків. Представники Світового банку дуже просили, що якщо буде прийнятий закон, щоб я підписав його їх ручкою. І я зараз при вас підписую закон "Про Вищий антикорупційний суд", - додав голова ВР.

 

Як повідомлялося, 7 червня Верховна Рада України у другому читанні підтримала президентський законопроект №7440 Про Вищий антикорупційний суд. За дане рішення проголосували 317 народних депутатів зі 226 необхідних.

 

Венеціанська комісія повідомила, що задоволена рішенням Верховної ради ухвалити закон про антикорупційний суд

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.