Сини Хашукджі вимагають від влади Саудівської Аравії повернути їм тіло батька

5 Листопада 2018, 09:24

Сини убитого журналіста Джамала  Хашукджі Абдула і Салах звернулися до влади Саудівської Аравії з вимогою повернути їм тіло їх батька. Про це йдеться в інтерв’ю телеканалу CNN у понеділок, 5 листопада.

 

Сини журналіста повідомили, що хочуть поховати батька в Медіні, де вже поховані його родичі, та сподіваються, що це станеться незабаром.

 

Абдула і Салах також висловили сподівання, що смерть їхнього батька  безболісною чи швидкою.

 

"Джамаль ніколи не був дисидентом, він вірив в монархію, що це те, що утримує державу разом", – додали його сини.

 

Як повідомлялося, 2 листопада державний секретар США Майк Помпео повідомив, що Вашингтон запровадить санкції проти осіб, яких підозрюють в причетності до вбивства журналіста Джамаля Хашукджі, після вивчення всіх обставин справи протягом декількох тижнів.

 

Нагадаємо, 2 жовтня  в генеральному консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі зник саудівський журналіст Джамаля Хашукджі. 6 жовтня турецькі правоохоронці почали кримінальне розслідування його зникнення, вони підозрюють, що журналіста вбили на території диппредставництва.

 

За даними ЗМІ, щонайменше п'ятеро людей, яких турецька поліція назвала підозрюваними у справі про зникнення журналіста Джамаля Хашукджі, пов'язані з наслідним принцом Саудівської Аравії Мухаммедом бен Сальманом Аль Саудом. 

 

20 жовтня влада Саудівської Аравії повідомила, що журналіст The Washington Post Джамаль Хашукджі помер від задушливого захоплення ззаду або задушення руками. 

 

23 жовтня стало відомо, що тіло убитого саудівського журналіста Джамаля Хашукджі було виявлено на території резиденції саудівського генконсульства в Стамбулі.

 

Крім того, міністр закордонних справ Саудівської Аравії Адель аль-Джубейр заявив, що вже звільнили п'ять ключових чиновників, причетних до смерті журналіста Джамаля Хашукджі, ще 18 людей заарештовані.