НОВИНИ

Підозрювані у справі вбивства журналіста близькі до принца Саудівської Аравії – NYT

Дев'ять підозрюваних, які перебували у день зникнення журналіста Джамала Хашоггі у саудівському консульстві в Стамбулі, працювали у силових структурах Саудівської Аравії.

Щонайменше п’ятеро людей, яких турецька поліція назвала підозрюваними у справі про зникнення журналіста Джамаля Хашогджі, пов’язані з наслідним принцом Саудівської Аравії Мухаммедом бен Сальманом Аль Саудом. Про це повідомляє The New York Times.

 

    Читайте також: Убивство чи зникнення? Що відомо про ситуацію із саудівським журналістом в Стамбулі

 

Так, один з них – Махер Абдулазіз Мутреб – часто супроводжував принца в його закордонних поїздках. Газета опублікувала кілька фотографій, на яких Мутреб перебуває в оточенні принца в Мадриді, Парижі, Бостоні, Х’юстоні і Нью-Йорку навесні 2018 року.

 

У 2007 році Мутреб був призначений на дипломатичну посаду в посольство Саудівської Аравії в Лондоні. У поїздках він виконує роль охоронця Мухаммеда бен Сальмана Аль Сауда, припускає видання.

 

Ще троє з підозрюваних, за даними джерел газети, пов’язані зі службою безпеки саудівського принца. П’ятий є судовим лікарем, який займає керівні посади в міністерстві внутрішніх справ і медичних установах королівства.

 

Принаймні дев’ять з 15 підозрюваних, які перебували в день зникнення журналіста Джамаля Хашогджі в саудівському консульстві в Стамбулі, працювали в службах безпеки, військових структурах або інших міністерствах Саудівської Аравії, стверджує The New York Times.

 

 Нагадаємо, 2 жовтня  в генеральному консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі зник саудівський журналіст Джамаль Хашкаджі. 6 жовтня турецькі правоохоронці почали кримінальне розслідування його зникнення, вони підозрюють, що журналіста вбили на території диппредставництва.

 

Як  повідомлялося, Генконсул Саудівської Аравії виїхав з Туреччини.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.