Син Каддафі у вересні постане перед судом

23 Серпня 2012, 16:58

У прокуратурі повідомили, що завершили формулювання звинувачень, висунутих у відношенні Саїфа аль-Іслама Каддафі.

Представники Міжнародного кримінального суду, який видав ордер на його арешт за звинуваченням у злочинах проти людяності, заявили, що їм відомо про рішення влади Лівії, проте лівійська сторона не узгоджувала з судом це питання.

Як повідомлялось, Міжнародний кримінальний суд в Гаазі має докази, що Саїф аль-Іслам набирав найманців та був причетний до страт.

Саїфа аль-Іслама мали перевести до в’язниці в столиці Триполі з міста Зінтан. Раніше Лівійський уряд заявив, що сина Каддафі судитимуть у Лівії і не передадуть Міжнародному кримінальному суду, який видав ордер на його арешт за звинуваченням у злочинах проти людяності в ході збройного протистояння в країні.

Нагадаємо, сина Каддафі захопили в полон представники збройних формувань ПНР Лівії при спробі перетнути кордон з Нігером в листопаді 2011 року. Через кілька годин його доставили в місто Зінтан на північному заході Лівії.

Його батько, колишній лівійський лідер Муаммар Каддафі загинув 20 жовтня 2011 року в районі Сірта на сході Лівії при спробі втекти. Разом з ним був убитий молодший син полковника, брат Саїфа аль-Іслама.