Симоненко переконаний, що у новому парламенті таки отримає фракцію

Акценти
21 Листопада 2012, 22:25

За словами політика, заяви про те, що комуністи не зможуть сформувати фракцію в новому скликанні парламенту, оскільки згідно закону про вибори, фракцію може сформувати політсила, яка зібрала понад 5% на виборах і провела хоча б одного мажоритарника, не зовсім правильні.

"Я нагадаю, що Верховна Рада прийняла зміни до регламенту парламенту, згідно з яким фракції можуть бути сформовані з політичних сил, кандидатів, які пройшли по мажоритарних округах, і самовисуванців, які виявили бажання увійти в ту чи іншу політичну силу", – зазначив він.

Симоненко додав, що в будь-якому випадку у комуністів буде 32 народних депутати, які будуть працювати згідно з програмою партії.

"Ми ні в кого не будемо питати – фракція ми чи ні. У нас є 32 депутати і це дає мені підставу стверджувати, що комуністи будуть працювати в парламенті на виконання обіцянок своїм виборцям", – підсумував він.

Нагадаємо, 19 листопада на засіданні погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту голова Верховної Ради Володимир Литвин повідомив, що у Компартії можуть виникнути проблеми при спробі формування фракції.

Згодом спікер парламенту зауважив, що КПУ таки матиме свою фракцію в новій Раді.

90