Силовики РФ затримали дорогою з Ростова-на-Дону трьох кримських татар

22 Жовтня 2019, 09:30

У вівторок, 22 жовтня, о 3:07 ранку на автомобільній дорозі з Ростова-на-Дону до окупованого Криму, в районі Керченського мосту, російська поліція зупинила автомобіль, на якому поверталися після участі в судовому процесі у Південному Окружному військовому суді як слухачі жителі півострова. Про це повідомляє громадське об'єднання "Кримська солідарність".

 

"Троє пасажирів мікроавтобуса: Османов Ансар Ісмаїлович 1975 р.н, Керімов Алі Наїмович 1960 р.н., Сулейманов Амет Рефатович 1984 р.н. були затримані і досі перебувають у відділі МВС. Спочатку у них вимагали заповнити анкети на відпрацювання злочинів, потім примусово провести дактилоскопічну експертизу, на що співробітники поліції отримали відмову", – йдеться у повідомленні.

 

 

За даними об'єднання, співробітники МВС вилучили у затриманих документи, що засвідчують особу. Станом на 6:50 ранку їх не повернули.

 

"Після закінчення більше ніж трьох годин з моменту затримання, з ними не проводять жодних дій, а співробітники МВС закрилися в службовому приміщенні, відмовляючи в поверненні документів", – повідомляють у "Кримській солідарності".

 

Підтвердження цієї інформації з інших джерел немає. Коментарі представників російської поліції щодо затримання поки відсутні.

 

Як повідомлялося, прокуратура Автономної Республіки Крим підготувала та оприлюднила перший інформаційний збірник про порушення прав людини на тимчасово окупованому Росією півострові.