“Свобода”: Вишгородська райрада фальсифікувала оцінку мисливських земель Януковича

17 Травня 2012, 14:04

"Територію загальною площею в 42,7606 гектарів оцінили в середньому по 25163 гривень за гектар, попри те, що одна сотка заповідних земель на березі Дніпра в Вишгородському районі коштує до 5 тисячі доларів", – повідомляє "Свобода".

Депутат Вишгородської районної ради від ВО "Свобода"Юрій Левченко закликав депутатів не підтримувати це антинародне рішення та запропонував поставити його на  поіменне голосування. Однак провладнабільшість райради відмовилася підтримувати пропозицію свободівця.

У партії заявляють, що "голова райради Олександр Носаль влаштував фальсифікацію підрахунку голосів, рахуючи від зворотного та віднімаючи голоси тих, хто проголосував "проти", від кількості зареєстрованих у сесійній залі. Депутати-свободівці провели перерахунок, налічивши лише 30 голосів (із 60 депутатів райради)".

"Тож, рішення не може вважатися ухваленим, адже для цього необхідний 61 голос", – зазначив Левченко. Однак «регіонал» Носаль вирішив не зважати на перерахунок та «намалював» у рішенні 33 голоси.

На знак протесту всі свободівці залишили залу засідань.

"Свобода"у судовому порядку домагатиметься скасування цих рішень."Свобода"подаватиме до суду з вимогою скасувати незаконне рішення 18-ї сесії Вишгородської райради", – зазначив Левченко.

Нагадаємо, у вересні минулого року Вишгородська райрада встановила нормативну оцінку земельної ділянки в «Межигір'ї» в розмірі 628 гривень за сотку.