НОВИНИ

Сотку в Межигір'ї місцеві депутати оцінили в 628 гривень

Нормативну оцінку земельної ділянки в «Межигір'ї» встановлено в розмірі 628 гривень за сотку. Відповідне рішення в п'ятницю ухвалила Вишгородська райрада. Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

Так, Вишгородська районна рада VI скликання на сесії 2 вересня розглянула питання про затвердження оцінки 105 гектарів землі на території Новопетрівської сільської ради. Ця ділянка відома в народі як «Межигір'я Януковича», зазначає прес-служба.

Своїм рішенням райрада затвердила нормативну оцінку цієї земельної ділянки в 6,82 грн за квадратний метр, тобто загалом - в 7 мільйонів 136 тисяч гривень.

Таку низьку ціну депутати пояснили тим, що призначення цієї землі – рекреаційне, а ця категорія земель має відповідний норматив. Якби земля була комерційного призначення, ціна була б інакшою.

З 44 присутніх депутатів 38 голосували «за», 2 «утрималися», і 4 проголосували «проти». «І це при тому, що в райраду пройшли 20 депутатів з так званих «опозиційних партій», - зазначає прес-служба «Свободи».

Сьогодні цю землю орендує фірма «Танталіт».

Нагадаємо, журналісти роками просили президента Януковича показати їм резиденцію «Межигір’я», де він живе. 24 червня цього року Янукович нарешті запросив до себе у Межигір’я на зустріч журналістів, однак лише обраних.

Згодом на прес-конференції відповідаючи на запитання, кому належить тенісний корт, яхтклуб, басейн, клубний дім у його резиденції у Межигір’ї, Янукович заявив: «Я ніколи не буду терпіти язика ультиматумів, того язика, яким ви зі мною розмовляєте».

Раніше повідомлялося, що для Віктора Януковича за ексклюзивним замовленням виготовлено будинок прийомів на воді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.