Суд закрив справу проти Супрун за позовом Мосійчука

18 Листопада 2019, 17:59

Окружний адміністративний суд Києва закрив справу проти екс-очільниці Міністерства охорони здоров’я Уляни Супрун. Про це в понеділок, 18 листопада, повідомила Супрун у Twitter.

 

«Окружний адміністративний суд Києва закрив справу проти мене з забороною повторного звернення», – ідеться в повідомленні.

 

 

Нагадаємо, справа була відкрита за позовом колишнього народного депутата Ігоря Мосійчука.

 

У лютому 2019 року Мосійчук подав до суду на Супрун, заявивши, що вона не може виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я, оскільки у неї нібито є громадянство США (11 липня 2015 року колишній президент Петро Порошенко підписав укази про прийняття до громадянства України Уляну Супрун та її чоловіка Марка).

 

5 лютого Окружний адмінсуд Києва заборонив Супрун виконувати обов‘язки міністра охорони здоров'я – через нібито наявністю ознак протиправності в тимчасовому виконанні повноважень глави МОЗ у строк, що перевищує місяць з моменту наділення особи відповідними повноваженнями (27 липня 2016 року).

 

У суді підкреслили, що поза межами зазначеного терміну Супрун може виконувати виключно ті повноваження глави відомства, які були їй надані міністром охорони здоров’я.

 

14 лютого Окружний адмінсуд Києва скасував свою ухвалу про заборону.