Суд визнав законним поновлення справи проти покійного Магнітского

3 Квітня 2012, 21:04
 
Скарга, подана до суду адвокатами родини Магнітского, відхилена.
 
Справу проти Магнітского припинили після його смерті, однак пізніше вона була відновлена. У фонді Hermitage Capital вважають, що кримінальне переслідування юриста почалося після того, як він заявив про розкриття схеми великого розкрадання коштів з бюджету
 
Як повідомлялось, у жовтні 2011 року Велика Британія ввела візові санкції щодо 60 російських чиновників, які могли бути причетні до загибелі російського юриста Сєргєя Магнітского.
 
У листопаді того ж року уряд Німеччини також розглядав можливість заборони в’їзду до ЄС російських службовців, причетних до вбивства юриста Сєргєя Магнітского.
 
Нагадаємо, Сєргєй Магнітский, юрист фонду Hermitage Capital, заявив про розкриття їм великого розкрадання бюджетних коштів, після чого сам був звинувачений в ухилянні від сплати податків, взято під варту і помер в СІЗО в Москві в 2009 році.
 
Смерть Магнітського викликала хвилю обурення в суспільстві. Правозахисники впевнені, що Магнітський помер через погані умови утримання та відмови у медичній допомозі з боку слідства, яке домагалося від нього свідчень, вигідних для низки корумпованих силовиків. 
 
96