Суд відпустив під домашній арешт харківську комуністку Александровську

13 Жовтня 2016, 14:48

Апеляційний суд Харківської області змінив запобіжний захід екс-нардепу від Компартії України Аллі Олександровській, підозрюваній у сепаратизмі, на цілодобовий домашній арешт. Про це повідомив її адвокат Олександр Пастернак.

"Суд змінив запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслета. Алла Олександрівна була звільнена з-під варти в залі суду", – сказав адвокат.

Він не зміг сказати, на підставі чого суд погодився пом'якшити запобіжний захід його підзахисній.

"Мотиви рішення поки невідомі. Була оголошена тільки резолютивна частина. Мотивувальна буде протягом 5 днів", – сказав Пастернак.

Він також повідомив, що захист мотивував своє клопотання про пом'якшення запобіжного заходу відсутністю ризиків, що Александровська буде переховуватися від слідства або намагатиметься на нього впливати, відсутністю обґрунтованої підозри, а також істотним погіршенням її стану здоров'я

Як повідомлялося, 28 червня до Алли Александровської прийшли з обшуком, після якого екс-депутатку затримали. 30 червня суд заарештував Александровську на 2 місяці без визначення суми застави та 9 вересня продовжив арешт.

Нагадаємо, Алла Александровська з 1996 року і до заборони Компартії в Україні була незмінним першим секретарем Харківського обкому КПУ, двічі обиралася депутатом Харківської облради, чотири рази – народним депутатом України. Їй інкримінують ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) і ч.3 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.