НОВИНИ

До головної комуністки Харківщини прийшли з обшуком – ЗМІ

У прес-службі прокуратури Харківської області підтвердили проведення слідчих дій у Александровської.

Співробітники СБУ провели обшук вдома у Алли Александровської, яка протягом багатьох років очолювала Харківський обком Компартії України. Про це кореспонденту агентства «Інтерфакс-Україна» повідомило поінформоване джерело.

«Був обшук. Уже закінчився», – сказало джерело.

У прес-центрі УСБУ в Харківській області від коментарів утрималися. Телефон самої Александровської не відповідає. 

У прес-службі прокуратури Харківської області підтвердили проведення слідчих дій у Александровської. «Дійсно проводиться низка слідчих дій в рамках кримінального провадження. Слідчі діють в рамках Кримінального процесуального кодексу України», – сказали в прес-службі, пообіцявши надати більш детальну інформацію в середу.

Нагадаємо, Александровська з 1996р. і до заборони Компартії в Україні була беззмінним першим секретарем Харківського обкому КПУ, двічі обиралася депутатом Харківської облради, чотири рази – народним депутатом України. У 2008 році стала Почесним громадянином Харкова.

Як повідомлялося, 16 грудня 2015 року Окружний адміністративний суд Києва заборонив діяльність Компартії України за позовом Міністерства юстиції. Міжнародна правозахисна організація Amnesty International розцінила заборону Комуністичної партії України як порушення свободи самовираження і вважає, що таке рішення суду має бути скасовано. Згодом Вищий адмінсуд підтвердив законність заборони Комуністичної партії.