Суд відмовився допитати свідка Луценка

22 Червня 2012, 10:11

Таке рішення оголосила на засіданні суддя Ганна Медушевська.

Тим самим суд відхилив відповідне клопотання захисника Луценка Олексія Баганця.

Суддя зазначила, що це клопотання є передчасним.

Адвокат вимагав допитати Точиліна у зв'язку з тим, що, згідно з оголошеним у Печерському райсуді Києва під час слухання цієї справи показанням, цей представник Генпрокуратури, не будучи уповноваженим, проводив допит потерпілого в справі – водія колишнього заступника голови Служби безпеки України Володимира Сацюка Валентина Давиденка.

Також суд відмовився задовольнити ще одне клопотання Баганця – залучити до матеріалів справи висновки Генпрокуратури, складені за результатами перевірки законності ведення Міністерством внутрішніх справ оперативно-розшукової справи за фактом отруєння Ющенка.

Адвокат вимагав залучити до матеріалів справи цей документ у зв'язку з тим, що один зі свідків у справі Луценка на попередньому судовому засіданні заявив, що Генпрокуратура здійснювала нагляд за законністю розслідування справи Ющенка і не виявила жодних порушень, про що були складені відповідні висновки.

Нагадаємо, на засіданні 13 червня суд допитав одного свідка – співробітника Департаменту карного розшуку Міністерства внутрішніх справ Євгена Трояна, який заявив, що вважає законним дозвіл Луценка стеження в рамках розслідування справи про отруєння Ющенка у відношенні Давиденка.

Сам Луценко своєї вини не визнає, і заявляє, що взагалі не розуміє суть висунутих проти нього обвинувачень.