Суд ухвалив рішення про додаткову експертизу поранень Павличенків

30 Квітня 2013, 15:34

«З метою забезпечення об'єктивності судового розгляду справи сторона державного обвинувачення не заперечувала проти задоволення зазначених клопотань і вважає за можливе в ході додаткової судово-медичної експертизи ще раз дослідити рани Павличенків, а також встановити час і обставини, за яких вони були отримані», – значиться у повідомленні

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ,  суд  дав дозвіл, щоб при проведенні судово-медичної експертизи експерт оглянув шрам на коліні Сергія Павличенка.

За словами адвоката Тетяни Шевченко, по шраму видно, що рана була рвана і могла бути отримана від падіння на скло, в той час як в попердньому експертному висновку сказано, що рана була різаною і нанесена ножем.

Разом з тим, суд відхилив клопотання про відвід експерта Валіахметова і призначення для проведення експертизи іншого незалежного експерта. Суд не погодився з доводами захисту Павличенків, що Валіахметов навмисне спотворив результати експертизи.

Нагадаємо, на попередньому засіданні суд призначив проведення судово-медичних експертиз рани на руці Дмитра Павличенка і пошкодження коліна Сергія Павличенка і оголосив перерву до 5 червня.

Раніше колегія Апеляційного суду Києва  призначила додатково дактилоскопічну експертизу відбитків пальців Дмитра та Сергія Павличенків в рамках розгляду їхньої скарги на вирок за вбивство судді Сергія Зубкова.

Восени минулого року Голосіївський районний суд Києва засудив Дмитра Павличенка до довічного ув'язнення, а його сина Сергія Павличенка – до 13 років позбавлення волі за вбивство судді Шевченківського райсуду Києва Сергія Зубкова.

104