Суд у справі Штепи перенесли через госпіталізацію підсудної

28 Вересня 2017, 14:19

У четвер, 28 вересня, Ленінський райсуд Харкова переніс судове засідання у справі екс-мера Слов'янська Нелі Штепи через її госпіталізацію. Про це в залі суду заявив суддя Вікторов, повідомляє Укрінформ.

Зазначаєтсья, що наступне засідання відбудеться 6 листопада.

"Надійшло повідомлення, що підсудна госпіталізована із залу суду з високим тиском і підозрою на гіпертонічний криз. Крім того, адвокати Штепи, Олександр Тананакін і Олександр Шадрін сьогодні задіяні в інших судових процесах і надіслали заяви з проханням провести засідання без них. Ми порадилися і вирішили неможливим проводити засідання суду без обвинуваченої та її захисників. Наступне засідання відбудеться 6 листопада", – розповів Вікторов.

Під час сьогоднішнього засідання планувалося допитати свідків захисту, яких залишилося до 40 осіб.

Як повідомлялося, 20 вересня Ленінський районний суд Харкова змінив запобіжний захід екс-меру Слов'янська Нелі Штепі, обвинуваченій у сепаратизмі, з утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт з носінням електронного засобу контролю. 21 вересня поліція одягнула Штепі електронний браслет стеження.

Нагадаємо, Штепу заарештували 13 липня 2014 року. Її звинувачують у проведенні незаконного соцопитування з питання федералізації, а також у тому, що вона не вжила адекватних дій щодо звільнення захопленої будівлі міськвідділу міліції, де зберігалося 479 одиниць табельної зброї, і в інтерв'ю ЗМІ закликала не звільняти його. На суді вона пояснювала, що закликала президента РФ Владіміра Путіна увійти в Слов'янськ під погрозами терористів, що в полоні у терористів її били, а інтерв'ю для російських видань зроблені "під дулом автомата". Їй загрожує довічний термін.