НОВИНИ

Штепа просить Путіна захистити Слов'янськ

Мер Слов'янська Неля Штепа закликає президента Росії Владіміра Путіна зайти в Слов'янськ. Про це вона сказала в інтерв'ю "Комсомольській правді".

"У нас влада глухоніма. Я не знаю, що там зараз, але думаю, що нічого не змінилося - вона нас не чула ні тоді, ні зараз", - заявила Штепа російським ЗМІ.

За її словами, жителів Сходу України "кинули самих, і нам ніхто не допомагає".

"Мені було б комфортніше, якби у мене був президент Путін, а не президент Турчинов. Бо я більше довіряю Путіну, і впевнена, що він зробить те, що обіцяє. Я бачу в ньому справжнього чоловіка, справжнього лідера", - заявила мер.

За її словами, жителям Донецької області "хочеться миру, стабільності і порядку, а з цією владою цього не буде".

Штепа висловилася за те, щоб перед виборами провести референдум про довіру владі, а також про федералізацію в складі України чи Росії.

Вона також подякувала Путіну за те, що увійшов до Криму.

"Ми сироти. Ми готові йти до Путіна, до Росії, куди скажуть, тому що ми не знаємо куди йти, хто б нам сказав: "рідні, ми вас любимо"... Або скажіть, що ми вам такі голодранці не потрібні, і ми будемо розуміти", - розплакалася на камеру Штепа.

"Я прошу Володимира Володимировича - увійдіть у це місто і захистіть мене, як жінку", - заявила мер Слов'янська.

Як повідомлялося, сепаратисти продовжують утримувати мера Слов’янська Нелю Штепу.

Як відомо, у Слов'янську другий тиждень триває антитерористична операція, проте українським силовикам досі не вдалося знешкодити сепаратистів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.