«Суд» у Криму продовжив арешт активісту Рамазанову

16 Квітня 2018, 19:05

У понеділок, 16 квітня, відбулося засідання Сімферопольського районного «суду» щодо продовження запобіжного заходу Ісмаїлу Рамазанову, на якому було вирішено продовжили арешт активісту до 18 травня 2018 року. Про це повідомляє правозахисна організація «Кримська солідарність».

 

За даними організації, адвокат просив суддю змінити підзахисному запобіжний захід на домашній арешт, проте через побоювання, що Рамазанов може втекти, арешт продовжили ще на місяць. Хоча Рамазанов запевнив, що не зможе втекти, оскільки його паспорт вилучили в ході обшуку.

 

Як повідомлялося, в окупованому Криму так званий Апеляційний суд у четвер, 5 квітня, залишив під арештом Ісмаїла Рамазанову, якого звинувачують в розпалювання ненависті через месенджери.

 

Нагадаємо,  23 січня група "Кримська солідарність" повідомила, що в окупованому Криму силовики прийшли з обшуками до двох кримських татар – Мухсіна Джамбаза та Ісмаїла Рамазанова. Окупанти прийшли до продавця кавунів Рамазанова о 4.00, а вже о 7.00 відвезли його до Слідчого комітету РФ у Сімферополі. Його звинувачують в "пропаганді екстремізму" в месенджерах. Під час обшуку в Рамазанова нібито знайшли патрони. Батько затриманого стверджує, що пакет з патронами від пістолета Макарова його синові підкинули.

 

Також згодом стало відомо, що після обшуку російські силовики побили Рамазанова.