НОВИНИ

Російські силовики побили затриманого Рамазанова після обшуків у Криму - адвокат

За словами родичів, в одній з кімнат дістали пакетик з патронами від пістолета «Макарова».

Після обшуку в окупованому Криму російські силовики побили  затриманого кримського татарина Ісмаїла Рамазанова. Про це  у коментарі Крим.Реалії розповів адвокат Маммет Мамбетов.

 

Зазначається, що адвокат зв'язався зі слідчим Слідчого комітету, куди доставили Рамазанова.

 

«У мене була можливість трохи поговорити з ним по телефону, щоб я міг йому про його права розповісти. В результаті він мені встиг сказати, що дорогою до Слідчого комітету його побили. Тут же у нього відібрали телефон», – розповів Мамбетов.

 

За словами захисника, під час обшуку у  Рамазанова силовики «знайшли» патрони до пістолета.

 

«Прийшли о четвертій ранку. Стукали дуже голосно. Їх пустили: нічого не ламали, люди в масках і в цивільному. Зі слів родичів, в одній з кімнат дістали пакетик з патронами від пістолета «Макарова». В результаті його відвезли до Слідчого комітету », – зазначив адвокат.

Нагадаємо,  23 січня група "Кримська солідарність" повідомила, що в окупованому Криму силовики прийшли з обшуками до двох кримських татар – Мухсіна Джамбаза та Ісмаїла Рамазанова. Окупанти прийшли до Рамазанова, продавця кавунів, о 4.00, а вже о 7.00 відвезли його до Слідчого комітету РФ у Сімферополі. Його звинувачують в «пропаганді екстремізму» в месенджерах. Крім того, російські силовики прийшли з обшуками до Мухсіна Джамбаза у місті Старий Крим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.