Суд Ростова відмовив Україні у проведенні відеодопиту Януковича

28 Жовтня 2016, 16:26

Радянський районний суд Ростова-на-Дону відмовив у проведенні допиту в режимі відеоконференції колишнього президента України Віктора Януковича і колишнього командувача внутрішніми військами України Станіслава Шуляка. Про це повідомив агентству "Інтерфакс-Південь" 27 жовтня помічник голови суду Артур Маслов.

"Ми отримали судове доручення про проведення допитів Януковича і Шуляка в режимі відеоконференцзв'язку. Однак проведення таких допитів неможливо: в суді відсутня технічна можливість: немає системи відеоконференцзв'язку. Крім того, в судових дорученнях не були зазначені адреси проживання Віктора Януковича та Станіслава Шуляка", – сказав Маслов.

Він уточнив, що відповідь на судове доручення була надіслана до Києва.

Раніше Мін'юст РФ направив в Радянський суд Ростова-на-Дону запит України про допит в режимі відеоконференції колишнього президента країни Януковича і колишнього командувача внутрішніми військами Шуляка.

"У Мін'юст Росії з Мін'юсту України надійшли названі запити, адресовані Радянському районному суду Ростова-на-Дону. Запити направлені в російський суд", – повідомили в прес-службі міністерства на запит "Інтерфаксу".

Як повідомлялося, Мін'юст РФ направив у суд Ростова-на-Дону запит України про допит колишнього президента України Віктора Януковича і колишнього командувача внутрішніми військами Станіслава Шуляка. 

Міністр юстиції Павло Петренко повідомив, що за майже чотири роки режим екс-президента Януковича вкрав з державного бюджету та вивів із країни від 20 до 30 мільярдів доларів. У Держслужбі фінансового моніторингу повідомили, що найближче оточення екс-президента України Віктора Януковича причетне до розкрадання 200 млрд гривень.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що має намір до кінця поточного року передати до суду справу про злочини в складі організованої групи колишнього президента України Віктора Януковича.