Суд призначив дату відеодопиту Януковича

22 Листопада 2016, 19:09

Святошинський районний суд Києва ухвалив провести допит колишнього президента Віктора Януковича і екс-командувача Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ Станіслава Шуляка з допомогою відеоконференцзв'язку 25 листопада о 13.00. Про це на засіданні у вівторок повідомив головуючий суддя Сергій Дячук, передають "Українські новини".

Як відомо, розгляд питання про визначення дати проведення відеодопиту Януковича і Шуляка було призначено на 24 листопада.

У той же час на засіданні суду у вівторок один з підсудних колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут", Олег Янішевський, заявив, що погано почувається і не зможе бути присутнім на засіданні в четвер. За словами екс-"беркутівця", він захворів і у нього висока температура. У зв'язку з цим суд вирішив розглянути це питання на засіданні у вівторок, зазначає агентство.

Читайте також: Луценко пояснив, чому не можна заочно судити Януковича та його спільників

"Суд постановляє змінити порядок дослідження доказів і провести допит як свідків Януковича і Шуляка в порядку відеоконференції на найближчій засіданні", – вирішив суд.

Допит розпочнеться 25 листопада о 13:00 за київським часом.

Янукович і Шуляк будуть присутні в Ростовському обласному суді (Росія).

Як відомо, в травні Святошинський райсуд вирішив допитати по відеоконференцзв'язку Януковича у справі проти 5 колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут", обвинувачених у розстрілі 48 активістів Євромайдану на вулиці Інститутській у Києві.