Суд продовжив запобіжний захід нардепу Розенблату – ЗМІ

19 Серпня 2017, 14:00

Суд продовжив запобіжний захід народному депутатові Бориславу Розенблату до 17 жовтня 2017 року. Про це повідомляє "5 канал".

"Народний депутат і надалі носитиме електронний браслет і не зможе залишати визначені в ухвалі суду місця перебування без дозволу слідчого. Прокурори запевнили суд, що Розенблат може покинути територію України, оскільки у нього є майно на території Німеччини", – йдеься у повідомленні.

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Кравченко заявив: "Борислав Соломонович, відповідно до його декларації та свідчень, він має майно в іншій державі. Держава Федеративна республіка Німеччина. Відповідно до вартості того майна, воно дає змогу на безпроблемне існування на території іншої держави".

Нагадаємо, 18 липня Солом'янський суд Києва обрав Розенблату запобіжний захід у вигляді застави у 7 млн гривень, а також поклав на нього зобов'язання носити електронний браслет, не виїздити без повідомлення із Києва та Житомира і здати всі закордонні паспорти.

13 липня генпрокурор Юрій Луценко у Верховній Раді вручив підозру депутатам Максиму Полякову та Бориславу Розенблату.

11 липня Верховна Рада розглянула і прийняла рішення щодо зняття депутатської недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності щодо п’ятьох нардепів. Полякова і Розенблата позбавили депутатської недоторканності.

Згідно з інформацією Генеральної прокуратури України, нардеп Максим Поляков, діючи за попередньою змовою із нардепом Бориславом Розенблатом та зі своїм помічником-консультантом Тетяною Любонько, вимагали та отримали неправомірну вигоду 15 000 доларів США від представника компанії нерезидента "Фуджейра" (ОАЕ) за лобіювання інтересів у сфері видобутку бурштину в Україні. Отримані гроші Розенблат і Поляков мали розділити порівну по 7500 доларів.