НОВИНИ

Розенблат має посвідку на необмежений час проживання в Німеччині — прокурор

За даними посольства, депутат зареєстрований у місті Дортмунд.

Нардеп Борислав Розенблат має посвідку на необмежений час проживання у Німеччині, але не має громадянства цієї країни. Про це під час засідання Солом'янського районного суду Києва заявив прокурор Максим Кравченко, посилаючись на інформацію посольства Німеччини.

«Інформація посольства Федеративної Республіки Німеччини свідчить про те, що пан Розенблат не є громадянином Німеччини... і станом на дату підготовки цієї інформації мав посвідку на необмежений час проживання в даній країні», - сказав прокурор.

За його словами, депутат зареєстрований у місті Дортмунд (Німеччина).

На думку прокурорів, ця інформація підтверджує наявність ризиків виїзду Розенблата за кордон і переховування від слідства.

Як повідомлялося, у п’ятницю, 18 серпня, Солом'янський райсуд розглядає клопотання прокурорів Спеціальної антикорупційної прокуратури продовжити запобіжний захід у частині строку дії покладених на Розенблата обов'язків.

Нагадаємо, 18 липня Солом'янський суд Києва обрав Розенблату запобіжний захід у вигляді застави у 7 млн гривень, а також поклав на нього зобов'язання носити електронний браслет, не виїздити без повідомлення із Києва та Житомира і здати всі закордонні паспорти.

13 липня генпрокурор Юрій Луценко у Верховній Раді вручив підозру депутатам Максиму Полякову та Бориславу Розенблату.

11 липня Верховна Рада розглянула і прийняла рішення щодо зняття депутатської недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності щодо п’ятьох нардепів. Полякова і Розенблата позбавили депутатської недоторканності.

Згідно з інформацією Генеральної прокуратури України, нардеп Максим Поляков, діючи за попередньою змовою із нардепом Бориславом Розенблатом та зі своїм помічником-консультантом Тетяною Любонько, вимагали та отримали неправомірну вигоду 15 000 доларів США від представника компанії нерезидента "Фуджейра" (ОАЕ) за лобіювання інтересів у сфері видобутку бурштину в Україні. Отримані гроші Розенблат і Поляков мали розділити порівну по 7500 доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.