Суд продовжив арешт студентки, яка смажила яєчню на вічному вогні

19 Червня 2011, 11:42

Спочатку Сіньковій інкримінували хуліганство, зараз судять за наругу над могилою. Якщо провину доведуть, дівчині загрожує до 5 років в'язниці. Захисники активістки наполягають на зміні запобіжного заходу, оскільки Сінькова вже майже три місяці перебуває в СІЗО.

Як стало відомо, двадцятирічна підсудна скаржиться на жахливі умови в Лук'янівському СІЗО і про погрози на свою адресу.

"За час мого перебування там вже кілька разів проводилися протиправні допити, мені погрожували фізичною розправою прямо в СІЗО, невідомі особи приходили, викликали мене на допити, відмовлялися називати своє ім'я, відмовлялися пред'являти документи", – заявила Сінькова.

Зі звинуваченнями активістка не згодна: "Там, де знаходиться пам'ятник Слави, безпосередньо під Вічним вогнем, там де проходять газові труби, не може бути ніяких поховань. Тобто це ніяк не може бути наруга над могилою".

Печерський суд вирішивзапобіжний захід не змінювати і не відпускати обвинувачену на поруки. Наступне судове засідання призначене на 30 червня.

Нагадаємо, 16 грудня 2010 року в інтернеті з'явився відеоролик, на якому, 4 невідомих смажили яєчню на Вічному вогні. За тим, що відбувається спостерігали двоє працівників міліції, які не припинили дії молодих людей, зробивши їм лише зауваження.