Як зазначається в рішенні суду, «слідчий-суддя, вивчивши матеріали справи, заслухавши думки сторін, вважає, що обставини, викладені слідчим, є поважними і доходить до висновку, що підозрюваний може переховуватись від органів слідства, впливати на свідків, експертів, слідчих, знищити докази».
У той же час суд вирішив, що клопотання слідчого підлягає задоволенню частково.
Зокрема суд враховує той факт, що Кримінально-процесуальний кодекс передбачає продовження терміну утримання особи під вартою до 60 діб, а не до 4-х місяців, як зазначається у клопотанні сторони обвинувачення.
Таким чином суд призначив термін утримання Маркова під вартою строком на 3 місяців і 22 дні, тобто до 13 лютого 2014 року.
Рішення суду може бути оскаржено в апеляційному суді Києва протягом 5 днів з моменту його оголошення.
Після оголошення рішення суду Марков, звертаючись до слідчого-судді, сказав, «нічого, ще недовго вашій банді залишилось. Я тут ні за що сиджу».
У свою чергу, сторона захисту Маркова в коментарі журналістам заявила, що обов'язково оскаржуватиме рішення суду.
Нагадаємо, позбавленого мандата народного депутата Ігоря Маркова затримали 22 жовтня під час допиту в Одеському обласному управлінні внутрішніх справ. Йому вручили повідомлення про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 ККУ – хуліганство. Маркову інкримінують організацію і побиття учасників пікету біля Одеської обласної адміністрації проти встановлення у місті пам'ятника Єкатерині ІІ в 2007 році.
Уніч проти 23 жовтня Маркова доправили до Києва. Печерський райсуд Києва обрав для Маркова запобіжний захід у вигляді арешту до 20 грудня. Апеляційний суд не задовольнив скаргу захисту Маркова щодо арешту.
Згодом соратників та брата Маркова оголосили в розшук.