НОВИНИ

Апеляційний суд залишив Маркова під вартою до 20 грудня

Апеляційний суд міста Києва до 20 грудня залишив під вартою колишнього народного депутата України Ігоря Маркова. Про це 31 жовтня повідомив адвокат Олександр Казарновський.

За словами адвоката, таким чином суд відмовив у задоволенні відповідної скарги захисту Маркова.

Відповідаючи на запитання про стан здоров'я екс-депутата, який утримується у столичному СІЗО, але був доставлений сьогодні на судове засідання, адвокат зазначив, що самопочуття його підзахисного погане, оскільки він вже десяту добу голодує на знак протесту проти свого затримання.

Нагадаємо, позбавленого мандата народного депутата Ігоря Маркова затримали 22 жовтня під час допиту у Одеському обласному управлінні внутрішніх справ, де йому вручили повідомлення про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 ККУ – хуліганство.  Йому інкримінують організацію і  побиття учасників пікету біля Одеської обласної адміністрації проти встановлення у місті пам'ятника Єкатерині ІІ в 2007 році.  

Уніч проти 23 жовтня Маркова доправили до Києва. Печерський райсуд Києва обрав для Маркова запобіжний захід у вигляді арешту до 20 грудня.

Марков заявив, що не відчуває себе винним, та  оголосив голодування.

25 жовтня брат заарештованого колишнього народного депутата Ігоря Маркова Олег і деякі інші близькі соратники політика - члени партії "Родіна" залишили Україну через побоювання арешту.