Суд повірив сфальшованим документам на окрузі Засухи

2 Листопада 2012, 17:28

Суд, розглянувши першу апеляцію Засухи, частково підтвердив її та визнав протиправними дії ДВК. При цьому відомо, що акти, які використані у судових позовах були сфальшовані.

У "Батьківщині" вважають, що це рішення у подальшому може бути використано в схемі визнання недійсним голосування на низці виборчих дільниць в бік коригування їх на користь провладного кандидата.

"Коли рішення не ґрунтуються на законі та здоровому глузді, ми не можемо говорити про чесність виборів у цьому окрузі", – заявили в Батьківщині.

Сьогоднішня ухвала Київського апеляційного адміністративного суду підтвердження тому, що всі рішення судів диктуються в адміністрації президента", – заявляють в "Батьківщині".

Як відомо, до судів надійшли 28 позовів від "спостерігачів", які скаржились, що ДВК їх не допустили на засідання. Водночас предстаники ДВК заявляють, що ніколи не бачили цих людей і жодних рішень про недопущення не підписували.

Крім того, наприклад, у позові проти ДВК 320308 в окрузі№94 свідками виступили спостерігачі від Партії регіонів Глізнуца і Троцюк.

Їхні підписи у позові та їхні підписи на рішеннях ДВК істотно відрізняються, а попросту були підроблені.

Як повідомлялось, 31 жовтня в Обухівському районному суді Київської області, який розглядав позов кандидата від Партії регіонів Тетяни Засухи проти ДВК 94-го округу, журналістам заборонили відеозйомку і відмовляються слухати представників дільничних комісій.

Нагадаємо, Засуха подала до Обухівського районного суду 17 позовів, а ще 11 до Васильківського.