НОВИНИ

Опозиція заявляє, що суд зважає лише на аргументи регіоналки Засухи

В Обухівському районному суді Київської області, який розглядає позов кандидата від Партії регіонів Тетяни Засухи проти ДВК 94-го округу, журналістам заборонили відеозйомку і відмовляються слухати представників дільничних комісій, повідомляє прес-служба ВО «Батьківщини».

Протягом дня різний склад суддів відхилив 8 позовів і прийняв 3. Усі три позови приймалися, коли в суді головувала суддя Степанова.

З інформації «Батьківщини», під час її головування сталася сутичка між «Грифоном» - спец загін МВС,  і журналістами, яких охорона силоміць намагалася не пустити до зали судових засідань.

«Крім того, вона, незважаючи на численні прохання, навіть не надала слова відповідачам – членам ДВК. Вони кілька разів зверталися із клопотанням і заявляли, що факти, на які посилається позивач, можуть спростувати десятки осіб. Суддя Степанова жодного разу так і не надала можливість представникам ДВК висловитись», - зазначає опозиція.

Засідання суду тривають, охорона категорично забороняє знімати судовий процес навіть на мобільні телефони.

Як відомо, у 94-му окрузі, за даними підрахунку 89.70% бюлетенів лідирує  представник «Батьківщини» Віктор Романюк з 44.14%. Його головний опонент Тетяна Засуха - на другому місці з 36.32%. Щодо результатів виборів вона подала до Обухівського районного суду 17 позовів.

Читайте також: Опозиція продовжує боротьбу за 8 округів Києва та області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.