Суд остаточно повернув у держвласніть “Укртелеком”

12 Грудня 2017, 17:05

Київський апеляційний господарський суд залишив без змін рішення суду за позовом Фонду держмайна про розірвання договору купівлі продажу ПАТ "Укртелеком". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава ФДМ Віталій Трубаров.

Згідно з рішенням суду, договір купівлі-продажу 92,791% акцій ПАТ "Укртелеком", укладений між фондом та ТОВ "ЕСУ" (належить українському бізнесменові Рінату Ахметову) розірваний.

Суд також зобов'язав ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України" списати з рахунку ТОВ "ЕСУ" пакет акцій "Укртелекому" на рахунок держави.

При цьому за невиконання інвестиційних зобов'язань з ТОВ "ЕСУ" на користь державного бюджету України буде стягнута пеня у розмірі 81,9 млн доларів, а також 243,2 тис. гривень судового збору на користь ФДМ.

Нагадаємо, що у жовтні Господарський суд міста Києва ухвалив рішення щодо повернення державі компанії Ахметова "Укртелеком".

Як повідомлялось, 21 липня суд зобов'язав власника "Укртелекому" компанію "ЕСУ" повернути Державному експортно-імпортному банку 2,8 млрд гривень.