"Суд, відхиливши претензії позивача до всіх відповідачів, які були повідомлені про подачу позову, будучи сповіщений про те, що відповідачі не отримали повідомлень, постановив закрити дану справу… з правом знову відкрити дану справу протягом 60 днів", – йдеться в постанові суду.
Позов був поданий у квітні 2011 року до RUE. Згодом список відповідачів поповнився – в ньому опинилися, загалом, десять громадян України. В основному, це чиновники різного рівня, а також зареєстровані в США компанії і американські громадяни, серед яких політтехнолог чинного президента України Пол Манафорт (Paul Manafort).
Тимошенко звинуватила Фірташа у шахрайстві, порушенні прав людини і здирництві. За її твердженням, між трейдером і компанією "Нафтогаз України" під час розгляду в Стокгольмському арбітражі, за підсумками якого RUE були повернуті 12,1 мільярда кубометрів газу, мала місце змова. Американські компанії використовувалися співвласником RUE для відмивання грошей, а також у схемах для приховування хабарів, які виплачувалися українським чиновникам, йдеться в позовній заяві.
RUE поряд з "американською" частиною відповідачів, серед яких, крім Манафорт, значиться Бред Заксон (Brad Zackson), що фігурує в судових документах як помічник Фірташа і, а також кілька компаній – CMZ Ventures, Dynamic Group, Barbara Ann Holdings звернулися до суду з клопотанням про відхилення позову в квітні 2012 року.
Вони заявили, що позов не підлягає розгляду в Нью-Йоркському суді, звернувши увагу на політичну складову пред'явлених претензій. Клопотання було задоволено в березні цього року.