Суд над майданівцем Бубенчиком перенесли через відсутність адвокатів

24 Квітня 2018, 10:35

Печерський райсуд Києва переніс на 27 квітня слухання справи активіста Революції гідності Івана Бубенчика, якого підозрюють у незаконному поводженні зі зброєю та посяганні на життя працівника правоохоронного органу.

 

Зазначається, що засідання перенесли через клопотання адвоката Бубенчика. Він наполягав на присутності в суді ще двох захисників, які не змогли прийти 24 квітня.

 

Раніше Генеральна прокуратура України подала до суду нове клопотання про обрання запобіжного заходу активісту Майдану Івану Бубенчику. 

 

Тоді адвокат заявив, що розгляд клопотання відбудеться 24 квітня о 9 ранку в Печерському суді.

 

Нагадаємо, 3 квітня було затримано та вручено підозру учаснику Революції гідності Івану Бубенчику, який підозрюється у причетності до вбивства співробітників спецпідрозділу Міністерства Внутрішніх Справ “Беркут” на Майдані.

 

5 квітня Печерський райсуд Києва о 10:00 розпочав засідання, на якому активісту за клопотанням Департаменту спецрозслідувань ГПУ мали обрати запобіжний захід. Однак щойно суд почав роботу заступник генпрокурора Анжела Стрижевська подала клопотання, у якому йшлося про відкликання клопотання про обрання Бубенчику запобіжного заходу. Стрижевська повідомила, що підозра Бубенчику була недостатньо обґрунтованою. 

 

Згодом ГПУ вручили активісту підозру за статтею 348 Кримінального кодексу України ("Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця") та ч.1 статті 248 ("Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами").