Суд Лондона не зрозумів, чому Фірташ судиться з українською газетою у Британії

25 Лютого 2011, 09:47

Спостерігачі з залу Високого суду в Лондоні суду повідомили, що суддя назвав позов Фірташа до Kyiv Post “майже зловживанням процесуальними нормами”.

За словами Росса Холла з лондонської PR-фірми Financial Dynamics, яку найняв Kyiv Post, головуючий суддя Леслі був категоричний своєму рішенні про те, що справа Фірташа не повинна розглядатись у судах Великобританії.

“Я дійшов висновку, що зв’язок з Великобританією, про що згадується у позові, є надзвичайно слабким”, – цитує слова судді Холл.

“У пана Фірташа тут навіть нема маєтку чи якого діючого бізнесу. Мені не надали жодних доказів його поїздок у цю країну, тривалості його перебування, якщо він сюди приїжджає і де він проживає. Нема нічого, щоб пов’язувало його з цією країною”, – додав суддя.

Після того, як було винесено судове рішення, адвокати Фірташа попросили про право на апеляцію, на що, за словами, Холла суддя відповів наступне: “Ви маєте право просити про це і я даю відмову на це клопотання зараз, оскільки для цього немає достатніх підстав, і немає перспектив на успіх”.

Нагадаємо, Фірташ подав позов до одного з судів Лондона проти Kyiv Post за те, що журналісти “створюють про Фірташа враження як про корумповану особистість”.