У відповідь на свої інформаційні запити, подані до Апарату ВРУ, позивач отримала лише списки з прізвищами учасників засідання та інформацію про результати розгляду питань. Як зазначив відповідач, безпосередньо копії списків реєстрації є конфіденційною інформацію, оскільки містять особисті підписи народних депутатів України, а тому не можуть бути надані.
Під час судового засідання представник Апарату ВРУ підтримав зазначену позицію, зазначивши, що підписи народних депутатів є персональними даними і відповідач не може надавати їх без згоди самих депутатів.
Суд підтримав сторону відповідача і відмовив в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.
На думку позивача та її представників, рішення суду є неправомірним, оскільки списки реєстрації народних депутатів на засіданні створюються в процесі виконання народними депутатами їх конституційних обов’язків, тому за своїм характером є публічною інформацією. Крім цього, підписи депутатів були добровільно оприлюднені ними разом із поданими деклараціями про майно на сайті ЦВК під час реєстрації як кандидатів в народні депутати.
У зв’язку з цим, позивач та її представники мають намір оскаржити рішення суду до апеляційної інстанції.
Нагадаємо, 4 квітня депутати від фракції ПР, КПУ та частина позафракційних провели "виїзне засідання" Верховної Ради у приміщенні комітетів ВР на вулиці Банковій.
За інформацією опозиції і джерел у Партії регіонів, у засіданні "чорної" Ради брали участь не 240, а 168 депутатів.
Депутати проголосували за 22 закони – деякі з них були прийняті в першому читанні, деякі – в остаточній редакції.
12 квітня Вищий адмінсуд визнав правочинним "виїзне засідання" Верхової Ради.
Представників опозиції, журналістів та частину лічильної комісії від опозиції на засідання не пустили.
Апарат Верховної Ради кілька разів відмовлявся надати списки реєстрації депутатів, які брали участь у засіданні.