Суд до Різдва заборонив намети на Майдані Незалежності

21 Листопада 2013, 22:46

За його словами, вранці 21 листопада до суду надійшов позов від Київської міської державної адміністрації про обмеження реалізації права КУПРу та інших суб'єктів на проведення акції на честь 9-ї річниці Помаранчевої революції на Майдані Незалежності.

Мельниченко зазначає, що позов суд задовольнив повністю.

Своїм рішенням суд заборонив КУПРу та іншим суб'єктам з 22 листопада 2013 по 7 січня 2014 встановлювати намети на Майдані, вул. Хрещатик та Європейській площі в Києві.

КУПР подав до КМДА заявку на проведення акції 5 листопада.

«Проте міська адміністрація звернулася до суду лише сьогодні – напередодні самої акції. Про час і місце розгляду судом позовної заяви керівництву організації не повідомили. Розгляд справи відбувся ще в обід, а про наявність вже винесеного судового рішення в організації дізналися тільки ввечері. Таким чином, влада доклала максимум зусиль, щоб перешкодити активістам підготувати належну апеляційну скаргу на неправосудне рішення», – заявляє Мельниченко.

Відповідачами в позові КМДА були дві громадські організації: КУПР і громадський рух «Українська патріотична асамблея».

Остання, за даними Мельниченка, ще напередодні відмовилася від проведення заходів у цей день.

Як відомо, станом на 22:30 на Майдані зібралося приблизно 300 людей, незадоволених рішенням Кабінету міністрів про принку підписання угоди про асоціацію з ЄС.